Pasjonatka życia

Przedstawiam kolejną osobę, która brała udział w sesji Sinicuik. Jest nią Karolina Zakrzewska. Cieszę się, że miałam okazję poznać dziewczyny. Karolina podobnie jak ja, jest zodiakalnym lwem. Bardzo lubi kiedy coś się dzieje w jej życiu i dokładnie tak ją odebrałam.

Modelingiem zajmuje się od 14 roku życia. Wszystko zaczęło się od castingu, o którym usłyszała w radiu. Mówiła, że było sporo wzlotów i upadków. Karolina brała udział w wielu sesjach komercyjnych. W ten sposób wzbogacała swoje portfolio. Poza tym, prezentowała się na wybiegach w Polsce, a także za granicą. Jej największą pasją są jej dwie miłości – jej chłopak Oskar i jego syn Diego, to dla nich nauczyła się być tzw. „kurą domową”, i jak się okazało, zaczęło jej to sprawiać ogromną przyjemność. W ten sposób odkryła, że bardzo lubi gotować.

W wolnych chwilach gra w tenisa, a od roku uczy się grać w golfa, ma nawet w tej dziedzinie sportu, swoje małe osiągnięcie – zajęła 3 miejsce w turnieju golfowym zorganizowanym w Poznaniu przez radio Merkury w 2011 dla kobiet.

zp8497586rq