Kryzys w życiu…

Kryzys w życiu pewnie mieliście… nie jest to łatwy okres. Widzicie wszędzie zagrożenia i bezsens tego co robicie. Jak szukać w tym braku tchu motywacji? To trudne, nawet bardzo. Jak zauważyć, że słońce świeci, że wiosna w rozkwicie, kiedy w sercu lód i strach.

A jak widać w życiu, wszystkiego trzeba posmakować. Wydaje Ci się, że twoje dni będą płynęły gładko, że już nie ma mowy o zmianach, a nagle ciach, trach i stoisz przed kolejnymi wyzwaniami…Nawet nie nadążasz za emocjami, które przelatują przez twoją głowę. Traktujesz to jak ostry zakręt w Twoim życiu, za którym obawiasz się przepaści.

Jak ponownie obudzić w sobie pasję i motywację? Przestajesz ufać ludziom, przestajesz ich słuchać, bo myślisz, że ktoś cię okłamie lub naobiecuje nierealnych rzeczy. Najgorzej kiedy tak faktycznie się stanie, twoja nadzieja upada całkowicie.

A w tym wszystkim trzeba odnaleźć pozytywy…Jest ich sporo pewnie wiecie: wasze zdrowie, życie, zdrowie waszej rodziny… Trzeba to docenić i cieszyć się w chwilach zwątpienia tym, co tak naprawdę jest najważniejsze.

Tagi: