EROtrends Erotica – Lifestyle – Health

Cieszę się, że erotyzm przestaje (powoli) być w naszym kraju tematem tabu. Już 11-12 maja br. w Warszawie w centrum EXPO XXI od godziny 12:00 do 19:00 odbędzie się pierwsza miedzynarodowa impreza w Polsce, na której prezentowane będą najnowsze trendy w erotyce, lifestyle i zdrowiu psychoseksualnym.

Wystawcy zaprezentują swoje najnowsze kolekcje bielizny, akcesoriów erotycznych, produktów związanych ze stylem życia. Znajdziecie na nich wszystko, co jest sexy, oprócz ostrej pornografii. Ponadto na scenie targowej będą gościć artyści wykonujący zmysłowe pokazy tanczne, uwodząc elegancją i subtelnie rozgrzewając atmosferę.

Swoje show przedstawią między innymi: polscy chippendalsi – grupa Bad Boys, Pin Up Candy w pokazie burleski w stylu retro, drag queen Kim Lee, a także artyści teatralni oraz performerzy tańca na rurze i tańca brzucha. Rytmami afrykańskimi rozgrzeją Was tancerki Afrykańskiej Szkoły Tańca Uanga a mistrzowskie wykonanenie tanca brzucha oraz dancehall (tak bujających sie posladów jeszcze nie było!) rozgrzeje do czerwoności wszystkich, którzy będą przy scenie. Zapraszamy na prawdziwe i wszechstronne show!

Chcecie tam być? Mam jedną podwójną wejściówkę:) Wystarczy polubić mój profil na FB oraz odpowiedzieć na pytanie:

Jak chcielibyście urozmaicić swoje życie seksualne?

Piszcie na moim profilu na FB (jednym lub drugim) lub na blogu.

plakat

Tagi:

Dodaj komentarz