Konkurs PLACEBO kolejne prace …

Po raz kolejny i nie ostatni mam przyjemność zaprezentować prace, które otrzymałam od Was na konkurs PLACEBO. Jestem dozgonnie wdzięczna, że pochyliliście się nad tym zadaniem, pomimo słabej nagrody (czyli publikacji na mojej nowej książce pod tym samym tytułem – Placebo, ale obiecuję, że w przyszłości postaram się i zadbam o nagrodę pieniężną, która stanowić będzie zapłatę za wykonaną pracę. Mam jednak tą przypadłość co wiele innych osób…. czyli niecenienie siebie, co przełożenie ma na życie i projekty przeze mnie realizowane).

Przypominam kto wchodzi w skład jury:

Marika Krajniewska – pisarka – autorka książek pt. Papierowy Motyl, Okno, Pięć, Zapach malin, Za zakrętem oraz współautorka książki pt. Era kobiet oraz Kulminacje. Właścicielka Wydawnictwa Papierowy Motyl, prezes w Fundacji Kultury Papierowy Motyl.

Paweł Chara – fotografik, wykładowca oraz organizator warsztatów i plenerów fotograficznych Akademii Nikona, sekretarz Sławomira Mrożka. Twórca i reżyser performance’u pt. „Przemijanie”, w którym łączy fotografię, teatr oraz muzykę.

Wojciech Pijecki – artysta cyfrowy, ilustrator.

Krzysztof Bochnacki – grafik, projektant. Wydawca i redaktor naczelny Graffus art & design.

Adam Fedorowicz – fotografik, (pierwsze miejsce w konkursie ‚Viva!Photo Awards 2008 oraz wyróżnienie w konkursie Playboy’a: FOTOEROTICA 2010).

Eliza Chojnacka – pisarka – autorka książek pt. Nieporządna? i Sinicuik, a także organizatorka konkursu.

Nadesłane prace mają to coś. Szczególnie dla mnie… mają to, o co bardzo mi chodziło, czyli duszę i wyrażają emocje, na których mi zależało. Wygląda to trochę jak dialog między artystą – fotografem czy artystą – grafikiem, a moją skromną osobą. To jest ta metafizyka, o której się dużo pisze i którą od kilku  lat czuje…

Przypominam, że konkurs PLACEBO trwa do końca marca br.

1. Katarzyna Olbromska

????????????????

2. Hanna Krzysztoszek

10404411_1074669569225185_5512381340009996100_n

3. Katarzyna Załużna, zapraszam serdecznie na stronę Katarzyny: katarzyna-zaluzna.wix.com

PLACEBO

PLACEBO 2

4. Krzysztof Zając, zapraszam na stronę www.szarack.pl

Placebo 1 KZajac

Placebo 2 KZajac

5. Piotrek Czech, pozdrawiam na portfolio Piotra: www.speedyshare.com

Placebo (2)

Projekt okladki Placebo jpg

6. Tomasz Malkowski,

??????????????????????

Tagi:

Dodaj komentarz