PLACEBO – pierwsze prace konkursowe

Z wielkimi ukłonami dziękuję za udział autorów prac w konkursie PLACBO zorganizowanym przeze mnie. Przypomnę, że jedna z prac znajdzie się na okładce mojej trzeciej książki pt. Placebo, wydanej przez Wydawnictwo Papierowy Motyl. Choć konkurs wzbudził wiele kontrowersji, z uwagi na mało atrakcyjną nagrodę (sama publikacja bez środków pieniężnych…), otrzymałam od Was ciekawe propozycję..

Dzięki temu projektowi, sama dowiedziałam się, że mam lekki kłopot z cenieniem własnego czasu, pracy, słowa talent nie będę używać, ponieważ jest zbyt wielkie i według mnie zarezerwowane cały czas dla innych. Mimo wszystko cały czas odkrywam w sobie pokłady innych światów, czasami umiejętności – poznaję siebie i cały czas się uczę…

Przedstawiam pierwszą część Waszych propozycji… Zachęcam również innych do wzięcia udziału w konkursie PLACEBO. Na Wasze prace czekam do końca marca.

1. fot. Piotr Wytrążek.

Zapraszam na stronę Piotra Wytrążka – wytrazek.pl 

piotrwytrazek

2. fot. Marta Kaprykowska.

Co o sobie mówi ? Przeczytajcie:  fotograf z zamiłowania. Do fotografii podchodzę bardzo intuicyjnie, unikam utartych szklaków, często eksperymentuję. “Rozum pochodzi z głowy, instynkt z ciała, a intuicja z serca” – Osho.

Zapraszam na stronę Marty Kaprykowskiej future-king.pl

1

 

3. fot. Kasia Derwińska w wywiadzie ze mną, powiedziała o sobie:

Nasze wewnętrzne emocje, sprawiają że odbieramy otaczający nas świat i to co się w nim wydarza, w taki czy inny sposób. I vice versa, to co się dzieje wokół nas, wpływa na nasze emocje. Oczywiście, mogłybyśmy teraz zacząć mówić tu o kontrolowaniu emocji, umiejętności oddzielenia ego i dlatego to są tematy, które czasem poruszam w swoich pracach.

Do przeczytania całego wywiadu zapraszam tutaj.

Zapraszam również na stronę internetową Kasi Derwińskiej  magic-art-photography.eu oraz na jej FB Magic Art Photography.

 

4. fot. Michał Orliński

Zapraszam serdecznie na blog Michała Orlińskiego – orlinski.blogspot.com 

1

5. fot. Judyta Florczak / Damselindistress

Na blogu Judyty znalazłam taki cytat:

„Ale ja nie chciałabym mieć do czynienia z wariatami – rzekła Alicja. O, na to nie ma już rady – odparł Kot. Wszyscy mamy tutaj bzika. Ja mam bzika, ty masz bzika. Skąd może pan wiedzieć, że ja mam bzika? – zapytała Alicja. Musisz mieć. Inaczej nie przyszłabyś tutaj…”

O sobie pisze tak:

Jaka jestem? Uroda, że tak się wyrażę nieokreślona, charakter tym bardziej. W wolnych chwilach ironizuję, dramatyzuję i wciąż artystycznie poszukuję. Hobby? Skrzypienie, matrycy marnowanie, bazgrolenie i myśli bezładnych spisywanie…

Zapraszam na Fan Page Judyty Florczak/Damselindistress

1ff

c.d.n.

Tagi:

Dodaj komentarz