Kropla drąży skałę

Małymi krokami ku przyszłości. Pytanie tylko czy to co robimy, faktycznie jest to, co chcemy robić? Nad takim pytaniem można się zastanawiać co jakiś czas. Z jednej strony chcesz zaszyć się w swojej skorupie i przestać być widzialnym, a z drugiej strony gnasz do przodu. O co w tym chodzi?

Lekkie pomieszanie z poplątaniem. Czy złożona osobowość to właśnie ciągłe wybory, czy to ciągła niewiadoma, co jest dla nas dobre, lepsze… Rozpiętość ludzkich potrzeb, pragnień jest proporcjonalnie nieograniczona, jak bezmiar kosmosu. Można chcieć dużo rzeczy w jednej chwili, a za chwilę chcieć zupełnie coś innego.

Wczoraj byłam w programie tv, wolę zdecydowanie pisać… Mistrz drugiego planu:). Byłam wczoraj na szkoleniu z Michałem Leopoldem Kuropatwińskim, który prowadzi blog BusinessInStyle.pl i zajmuje się taką tematyką… Pomyślałam sobie wtedy jak życie może być przyziemne… Może dlatego, że w górze nie ma drogowskazów? Potrzebna jest wtedy intuicja i duża wyobraźnia. Po co? Skoro można stąpać po ziemi.