Okiem na horror

Zostałam zaproszona przez portal/blog Okiem na Horror do wypowiedzenia się na temat literatury grozy. Zapraszam osoby zainteresowane do śledzenia 5 kwietna br. bloga Okiem na Horror, na którym oprócz mnie wypowiedzą się: Katarzyna Bonda, Gaja Grzegorzewska, Joanna Jodełka, Małgorzata Warda, Katarzyna Puzyńska oraz Marta Obuch.

Choć zostałam przez autorów bloga przedstawiona jako autorka kryminałów, moje książki daleko nie odbiegają od tego gatunku, bo są to według wielu thrillery psychologiczne. Przypominam, że już w maju będzie premiera mojej kolejnej książka pt. Placebo. Dziś można śledzić prace nad okładką, a dokładnie konkurs PLACEBO, którego jestem organizatorem.

Zależy mi, żeby okładka była magiczna. Jeżeli jesteście ciekawi jak artyści ujęli w swoich pracach słowa kluczowe, które występują w mojej nowej książce pt. “Placebo”, zapraszam na portal graffus.pl.

O jakich słowach kluczowych mowa?

lęk, depresja, zagubienie, ból, rozpacz, odrzucenie, efekt przeniesienia, porzucenie, smutek, lek, terapia, brak wiary, miłość, śmierć, niewiadoma, samobójstwo, wolność słowa, przemoc seksualna, pożądanie, ucieczka, katharsis.

11036449_10153111084691327_4094383566732038264_n

Tagi:

Dodaj komentarz