Opisz swoją naturę – wygraj nagrody

Mam dla Was propozycję wzięcia udziału w konkursie. Nagrody funduje marka Eva Natura HERBAL GARDENktóra zadebiutowała w tym roku na rynku.

3 okazje wygranej w tym samym czasie na trzech blogach.
Do wygrania: kosmetyki, książka i torebka – zestaw podręczny każdej prawdziwej kobiety!

Co należy zrobić aby wygrać?
1. Wejść na stronę: http://matylda-blizejciebie.pl i wziąć udział w odsłonie konkursu Zaprognozuj hot trend sezonu 2013 związany z naturą wysyłają na adres: matylda@poczta.matylda-blizejciebie.pl, jedno lub dwa lub trzy zdjęcia przedstawiające Ciebie w stylizacji Hot trend sezonu 2013 związany z naturą.

lub

2. Wejść na stronę: http://www.elizachojnacka.pl i wziąć udział w odsłonie konkursu Opisz swoją naturę, czyli w okresie trwania konkursu przesłać blogerce Elizie Chojnackiej, e-mailem na adres kontakt@elizachojnacka.pl, opis swojej natury, każdy opis zawierający maksymalnie 500 znaków.

lub

3. Wejść na stronę: http://baby-under-construction.blogspot.com i pod postem o konkursie dodać komentarz kończący zdanie: Macierzyństwo jest jak czterolistna koniczyna, bo… Komentarz powinien zawierać maksymalnie 500 znaków.

UWAGA!

Każdy z uczestników może wziąć udział w jednej, dwóch lub trzech odsłonach konkursu! Co oznacza, że ma aż 3 szanse do wygrania!

KONKURS potrwa od 8.10.2012 do 28.10.2012!   Trzymam kciuki:)

Regulamin konkursu


Dodaj komentarz