Podziel się tym co masz

Zapraszam serdecznie do udziału w ogólnopolskiej  Zbiórce Darów Kulturalnych, której to elementem  jest aukcja charytatywna Allegro, organizowana przez Stowarzyszenie Sztukater, z której to całkowity dochód zostanie przekazany na nowe mebelki dla dzieci z Domu Dziecka  w Górcu.

Wśród licytowanych przedmiotów są wspaniałe książki z dedykacjami pisarzy, płyty z autografami największych gwiazd, okolicznościowe koszulki, dzieła sztuki i wiele, wiele innych atrakcyjnych przedmiotów:)

Przedmioty do licytacji znajdziecie TUTAJ.

Stowarzyszenie Sztukater.pl  zaprasza  także do udziału w Ogólnopolskiej Zbiórce Darów Kulturalnych, poprzez udział w zbiórce książek, materiałów biurowych oraz darowizn, dla placówek zajmujących się walką z wykluczeniem społecznym.

Podzielmy się tym co mamy, wiedzą zapisaną w książkach, mamy ich tak wiele… I z wielu już dawno wyrośliśmy… Podzielmy się wiedzą i szczęściem, które nam te twory przyniosły, nie bądźmy obojętni… Podarujmy w te święta książkę ukochanym, bliskim, podzielmy się Naszym szczęściem z obcymi, którzy go jeszcze nie zaznali…

Co zbiera stowarzyszenie?

*Książki ( wszelkiego typu, każdej ilości i tematyki… nie muszą być nowe!)

*Pieniądze (Dzięki dobrowolnym wpłatom ufundujemy wyposażenie wnętrza, w którym będzie znajdywał się księgozbiór, każda kwota się liczy!) *wszelkiego typu artykuły biurowe (kredki, mazaki i co wam tylko przyjdzie do głowy!) *oraz wszelkiego typu produkty (materiały), które wspomogą przeprowadzenie akcji.

Jak przekazać dary?

Wystarczy nadać paczkę z zawartością w środku na adres korespondencyjny poniżej.

Na stronie http://sztukater.pl/stwowarzyszenie.html na bieżąco będziemy informować o darach oraz ich ofiarodawcach!

Adres Korespondencyjny:Stowarzyszenie Sztukater

Z dopiskiem: „Święta z Książką”, skr. pocz. Nr 6, 50-950 Wrocław 68

Jak przekazać wpłaty pieniężne? Wystarczy przelew, każda kwota się liczy…Akcja: „Święta z Książką” konto bankowe: Bank Millennium SA 03 1160 2202 0000 0002 2944 5132 tytułem: „Święta z Książką”

tumblr_n06cz5G8Ga1sn75h6o1_500

tumblr_loloy5CQBP1qfn79co1_500

thetasteofsunshine.tumblr.com

Tagi:

Dodaj komentarz