Potrzebuję ciepła, pozytywnych emocji i dobrego klimatu

Pisałam jakiś czas temu, że rozpoczęłam współpracę z portalem Kulturantki.pl . Szczerze przyznam, że bardzo się cieszę. Dzięki temu, mam przyjemność współpracować z bardzo fajnymi osobami. W naszych mailach jest dużo ciepła i zrozumienia. A to bardzo mi odpowiada. Mam dość zgniłej atmosfery i osób, które podgryzają codzienność. Może zabrzmi to dziwnie, ale czuję jakieś bezpieczeństwo w naszej współpracy. Bez tego nie potrafię funkcjonować. Ciepła, pozytywnych emocji i dobrego klimatu potrzebuję bardzo. W przeciwnym wypadku nie potrafię funkcjonować, a tym bardziej myśleć. Ogarnia mnie stres i jest generalnie źle. Czasami przychodzi złość, która w takim przypadku jest dla mnie lepszym wyjściem. Bo złość niesie mnie przez kolejne dni. Tylko czy w takiej atmosferze warto żyć? Odpowiedź pozostawiam Wam.

kulturantki_logo_na_www

Wracając do Kulturantek. Oprócz recenzji książek, które piszemy z dziewczynami, przeprowadzamy wywiady z ciekawymi osobami, inspirujemy. Wywiady, które przeprowadzam, staram się również później publikować na moim blogu. Zamieszczam także recenzje książek, które szczególnie przypadły mi do gustu.

W chwili obecnej przygotowuję dwie rozmowy z bardzo ciekawymi osobami. Dlatego już dziś zapraszam do śledzenia portalu. Wierzę, że w takiej atmosferze można góry przenosić i na to liczę.

 

12647939_960490973988369_1586764980_n

Tagi: