Kolejne dwie osoby nagrodzone…

Musze przyznać, że wybierając zwycięzców konkursu Moja Natura z Herbal Garden, sugerowaliśmy się przede wszystkim interesującymi opisami. Ja zawsze w takich sytuacjach kieruję się sercem. Taka jest moja natura 😉 i moja wina. Jednak z uwagi na to, że otrzymaliśmy od Was komentarze na temat tego, że wybrane przez nas opisy są zbyt długie (faktycznie regulamin zakładał, że opis powinien zawierać 500 znaków) z uwagi na to, wybieramy jeszcze dwie osoby, które zostaną przez nas nagrodzone.

Nagroda wędruje do Haliny Trzęsiok, a oto opis…

Cicha, głęboko ukryta, w ciemności lubi być skryta. Tajemnice ma w sobie, nikomu jej nie opowie. Zawstydza się czasem, rumieńcem ją wtedy jeszcze bardziej wystraszę. Skromna, trzyma się swoich dróg, czasem dopada ją samotności głód. Oddala się od świata dorosłych, wchodzi w bajkę tych mniej rosłych. Z tymi najmłodszymi najlepiej się rozumie, codziennie piękny świat im buduje. Maluje idealne życie w swych marzeniach i szczerze czasem wbrew pozorom ma dużo do powiedzenia…..

a także do Kasi Kober
1.       Używam kosmetyków naturalnych.
2.       Kupuję ekologiczną żywność.
3.       Noszę odzież z materiałów naturalnych.
4.       Sortuję śmieci.
5.       Oszczędzam energię elektryczną oraz wodę.
6.       Oszczędzam papier.
7.       Używam ekologicznych toreb.
8.       Nie palę papierosów.
9.       Piorę w orzechach do prania.
10.   Leczę się i wzmacniam organizm naturalnymi sposobami:  ziołami, herbatkami, miodem, czosnkiem.
 

Gratulujemy 😀

PS. Musimy zaznaczyć, że większość prac przekraczała 500 znaków i nie mięliśmy serca, żeby prace odrzucać. Chcieliśmy nagrodzić Wasze zaangażowanie. Mamy nadzieję, że przyznanie jeszcze dwóch dodatkowych nagród ucieszy kolejne dwie zwyciężczynie 😉

Dodaj komentarz