PLACEBO ostatnie prace konkursowe

Faktem jest, że konkurs Placebo dobiegł końca. Otrzymałam dużą ilość prac. Z czego się bardzo cieszę i mocno dziękuję. Jest mi niezmiernie miło, że poświeciliście swój cenny czas na zrealizowanie prac pt. Placebo.

Jest jeden kłopot.

Gdybym mogła, to wybrałabym kilka prac. Niestety może być tylko jedna na okładce. Myślę sobie jednak gdzieś w środku, że tak tego nie zostawię. Postaram się, żeby z Waszych prac powstała wystawa zbiorowa pt. Placebo. Ale o tym później… Przypominam kto pomoże mi wybrać tą jedną, jedyną. W skład Jury konkursu wchodzą:

Marika Krajniewska – pisarka – autorka książek pt. Papierowy Motyl, Okno, Pięć, Zapach malin, Za zakrętem oraz współautorka książki pt. Era kobiet oraz Kulminacje. Właścicielka Wydawnictwa Papierowy Motyl, prezes w Fundacji Kultury Papierowy Motyl.

Paweł Chara – fotografik, wykładowca oraz organizator warsztatów i plenerów fotograficznych Akademii Nikona, sekretarz Sławomira Mrożka. Twórca i reżyser performance’u pt. „Przemijanie”, w którym łączy fotografię, teatr oraz muzykę.

Wojciech Pijecki – artysta cyfrowy, ilustrator.

Krzysztof Bochnacki – grafik, projektant. Wydawca i redaktor naczelny Graffus art & design.

Adam Fedorowicz – fotografik, (pierwsze miejsce w konkursie ‚Viva!Photo Awards 2008 oraz wyróżnienie w konkursie Playboy’a: FOTOEROTICA 2010).

Eliza Chojnacka – pisarka – autorka książek pt. Nieporządna? i Sinicuik, a także organizatorka konkursu.

W tej chwili, chciałabym przedstawić prace.

1. Agnieszka Cichoń – Kamińska – fotografka,absolwentka kierunków artystycznych, przesiąknięta mianownikiem kobiecym, w różnych jego wymiarach… Mama zakochana w córce, próbująca znaleźć kompromis pomiędzy brutalną realnością codziennego życia, a światem twórczym, który czasem daje oddychać duszy….co bywa swego rodzaju “przekleństwem” w swym wymiarze… Mimo wszystko i wszystkim, nie raz mimo sobie, patrząca jeszcze z nadzieją w przyszłość..

1

2

2.  Aleksandra Duryń

Placebo

3. Alicja O’Sullivan  zapraszam na www.facebook.com/photka.studio 

_MG_3861 bbcrr

_MG_9666 bc

4.  Angelika Cebula, studentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagielońskim. Reporterka Radiofonii, Grupa RMF FM. Maluje obrazy, pisze wiersze, fotografuje analogiem. W wolnym czasie projektuje i jest przydomowym grafikiem.

DSC08264

5. Beata Rybińska

beata_rybinska_konkurs_placebo_podglad

6. Ewa Lutomska Bracikowska

praca 1 “Z każdym dniem dłuższy cień”

praca 2 “atoportret egzystencjalny”

1

2

7. Ewa Pasternak-Kapera, zapraszam na stronę Ewy 

www.ewapasternak.com oraz www.facebook.com/bluedot.graphy
1

2

8. Ewa Przytuła 

1

9. Anna Golińska, studentka sztuki. Wierna fanka Grzegorza Ciechowskiego i zespołu Republika.

IMG_0070aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

IMG_0070aaaaaaaaaaaaaaaaapopr22

10. Iwona Wojewoda-Jedynak, zapraszam na stronę www.iwonawojewodajedynak.pl

1

?????????????????????????????

11. Izabela Świderska

????????

DSC00109

12. Katarzyna Skotnicka – Nowak 

(STYKÓWKA) – zapraszam na stronę www.stykowka.pl, oraz na FB. O sobie powiedziała.. Fotografując poszukuję nostalgii i snu na jawie, chcąc panować nad każdym detalem by tworzyć własną magiczną rzeczywistość na zdjęciach… A poza tym, bardzo lubię cytat Salvadora Dali „Jedyne co odróżnia mnie od wariata, to fakt, że nim nie jestem”.

A ja lubię bardzo cytat, malarstwo i twórczość literacką Salvadora, czyli mamy coś wspólnego z Kasią.
1

13. Magdalena Tyczka

Placebo_1B

Placebo_2

14. Małgorzata Jarosz

Nie posiadam żadnych stron, jestem amatorką, chcę uczestniczyć w różnych projektach graficznych, żeby polepszać swoje umiejętności i zbierać projekty do mojego portfolio, w razie gdybym chciała dostać się na studia graficzne. Nie wiem, czy ta praca będzie dobra “technicznie”, ale jeśli nie przejdzie kwalifikacji to nic się nie dzieje, a ja jestem zadowolona, że mogłam zrobić cokolwiek. Pozdrawiam. 

A ja Ci Małgosiu bardzo dziękuję. Cenię każdą pracę, która wpłynęła na konkurs i dziękuję Ci, że poświęciłaś swój  czas.
placebo 2

15. Marcin Szkolnicki 

1

2

16. Mira Angelus – Nowińska, prace Miry możecie zobaczyć na portalu Ateliora, a bezpośredni link do albumu to 150304.ateliora.com

Maluję i rysuję  od ponad 25 lat. Łącze różne techniki malarskie olej, suchy pastel, gwasz. Inspiracje czerpię z własnej wyobraźni i otaczającego świata. Uczestniczę w życiu artystycznym Olsztyna. Należę do Związku Plastyków Warmii i Mazur oraz Klubu Plastyka Amatora “Sąsiedzi”. Swoje prace prezentowałam na wielu wystawach zarówno indywidualnych jak i zbiorowych w Miejskim Ośrodku Kultury w Olsztynie, w Galerii Bakałarz przy Bibliotece Pedagogicznej w Olsztynie, w Galerii “Pojezierze” i w “Bocianiej Baszcie” w Dobrym Mieście. Moje prace zostały umieszczone w dwóch tomikach poezji Danuty Grocholskiej pod tytułem “Bilans” i “Bilet powrotny”. Tworzenie jest moją pasją.

1

2

 

 

Tagi:

Dodaj komentarz