Wywiad z Elizą Chojnacką w Słodki Live

W ubiegłym tygodniu miałam możliwość wystąpić w telewizji Słodki Live i przyznam szczerze, że było to dla mnie kolejne ciekawe doświadczenie. Jak może wiecie, byłam kiedyś w programie Reality Show Bar IV “Złoto dla Zuchwałych”. Trochę poznałam telewizję “od kuchni”. Program Bar był realizowany przez ATM i był emitowany w telewizji Polsat, czyli telewizji o dużym zasięgu. Podczas emisji odcinka w którym wchodziłam do programu na żywo, oglądalność sięgała 6 milionów widzów, mam minimalne porównanie, dlatego tym bardziej chciałam pogratulować Tomkowi Słodkiemu i jego telewizji.

Słodki Live to bardzo profesjonalne miejsce, w którym rozmówca może poczuć się wyjątkowo. Wszystko dograne jest w każdym szczególe. Duże zaangażowanie Tomka jest widoczne gołym okiem. Jest bez wątpienia osobą, która widać, że kocha to co lubi i robi to z wielkim sercem.  Aż przyjemnie patrzeć na jego działania. Wierzę, że niebawem będzie to telewizja, którą chętnie będziecie oglądać.

Dziękuję Tomkowi Słodkiemu i jego ekipie za fajną przygodę i za możliwość wzięcia udziału w programie o książkach. Mam nadzieję, że się jeszcze zobaczymy, przy okazji wydania mojej kolejnej powieści.

Osoby, które nie miały okazji na żywo obejrzeć wywiadu ze mną o mojej książce “Placebo” i nie tylko, zapraszam do obejrzenia.

 

Tagi: